Адміністративною комісією скеровано для примусового виконання 4 постанови комісії про накладення адміністративних стягнень на загальну суму 1955,00 грн.
Юридичний відділ, опубліковано 07 вересня 2022 року о 13:35

Адміністративною комісією при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради скеровано для примусового виконання 4 постанови комісії про накладення адміністративних стягнень на загальну суму 1955,00 грн.

Вказані постанови адміністративною комісією прийняті за результатами розгляду протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» та 181-1 КУпАП «Заняття проституцією»

Звертаємо увагу, що у разі застосування адміністративною комісією до особи адміністративного стягнення у вигляді штрафу, такий має бути сплачений не пізніше як через 15 днів з дня вручення йому постанови уповноваженого органу, а в разі оскарження такої постанови - не пізніше як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.