Андрій Балога - Мукачівський міський голова підсумував засідання сесії міськради
Міська рада, опубліковано 27 травня 2021 року о 12:07

У власність громади Мукачева повернули 1,6 га землі. Там збудують новий парк. Його облаштують на пустирі в мікрорайоні Росвигово. Територія занепадає останні 20 років.

Приміщення старовинної аптеки в центрі міста буде повернуто громаді Мукачева. Ще у березні депутати звернулись до облради з проханням передати аптеку в оперативну власність, це дасть змогу відреставрувати історичні приміщення і використовувати їх в майбутньому за призначенням.

На сесії виділено 1,5 млн. грн. на розроблення детального плану території, на підставі якого буде виготовлений проєкт для будівництва аеропорту.

Детальніше у відеосюжеті: