Андрій Балога - Мукачівський міський голова зустрівся з учасниками Літньої школи місцевого самоврядування
Міська рада, опубліковано 19 серпня 2021 року о 15:00

З 15 по 19 серпня у Мукачеві проходив другий етап Літньої школи місцевого самоврядування. На п’ятиденні навчання до міста завітали близько 30 учасників з 19 регіонів країни: Черкаської, Одеської, Київської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Харківської, Вінницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Рівненської, Сумської, Полтавської, Дніпропетровської, Луганської, Черкаської, Запорізької, Херсонської областей. Це працівники органів місцевого самоврядування, депутати міських та селищних рад,  громадські активісти, експерти зі стратегічного розвитку.  Сьогодні учасники зустрілися з Мукачівським міським головою. Під час зустрічі Андрій Балога розповів про напрацювання та досягнення громади в галузях освіти, медицини, культури та соціальної сфери протягом останніх 5 років. Значна частина коштів з місцевого бюджету спрямовується  на капітальне будівництво. Так, за цей час в місті відкрито сучасний Центр надання адміністративних послуг, Палац культури, поліклініку, облаштовано 10 нових амбулаторій сімейної медицини, проведено капітальний ремонт будівлі колишнього Будинку школярів, відкрито Центр громадськості та національних меншин,  новий та сучасний дитсадочок на 200 дошкільнят, початкову школу для 240 школярів, сучасний спорткомплекс ДЮСШ, Інклюзивно-ресурсний центр, дитячі та спортивні майданчики, парки та сквери.  В місті працюють школи повного дня, головне завдання в тому, аби впровадити додаткові факультативи для школярів. Також міський голова розповів про цільові програми, зокрема йшла мова про програму «Додаткового соціально-медичного захисту жителів Мукачівської громади», завдяки якій місцевим виділяють гроші на дороговартісні операції та лікування. Щороку на цю програму влада міста виділяє близько 15 млн. грн. Обговорили й будівництво нового аеропорту, на думку міського голови авіасполучення сприятиме й розвитку туристичної галузі. Опісля зустрічі учасники Літньої школи місцевого самоврядування відвідали ЦНАП та ДЮСШ.