Анкетування для мешканців Мукачівської громади. Стратегія розвитку Мукачівської міської територіальної громади до 2027 року
Відділ економіки, опубліковано 07 березня 2023 року о 14:30

Звертаємось до ВСІХ мешканців нашої громади.

В рамках роботи по актуалізації Стратегії розвитку Мукачівської міської територіальної громади до 2027 року, проводимо опитування ВСІХ бажаючих мешканців Мукачівської міської територіальної громади для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив розвитку громади в майбутньому. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при актуалізації пріоритетних завдань та шляхів розвитку Мукачівської громади!

Для зручності проведення опитування та аналізу отриманої інформації розроблено електронну анкету, яку і пропонуємо заповнити ВСІМ мешканцям Мукачівської громади.

Заздалегідь дякуємо за посвячений Вами для всієї громади час!