Архітектурно-містобудівна рада
Управління комунальної власності та архітектури, опубліковано 15 вересня 2020 року о 10:27

14 вересня 2020 року управлінням комунальної власності та архітектури Мукачівської міської ради проведено архітектурно - містобудівну раду дистанційного розгляду звернень з питань архітектури та містобудування. Схвалені наміри реконструкції квартири під офісні приміщення по вул. Грушевського Михайла,14; реконструкції частини житлового будинку зі зміною функціонального призначення по вул. Перемоги,5; будівництва комерційного закладу з торгово-офісними приміщеннями по вул. Миру,69; з урахуванням зауважень та рекомендацій схвалена проектна пропозиція будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими торгово-офісними приміщеннями по вул. Зріні Ілони,67. Відділу архітектури та містобудування доручено надати будівельні паспорта на забудову приватних присадибних земельних ділянок за адресами в м.Мукачево: пров. Римського-Корсакова,1 буд.8; вул.16 липня,3; вул. Підгороська,59; вул. Миру,32; вул. Бейли Бартока,23А; вул. Керча Івана,3; вул. Руська,28А; вул. Ярослава Мудрого,63; вул. Дулова Василя,34; вул. Грушевського Михайла,41; в с.Нижній Коропець вул. Горького,26. Опрацьовані проекти землеустрою щодо зміни цільового призначення приватних земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків за адресами вул. Духновича Олександра ,93-2 та вул. Ужгородська,53/2 . На чергове засідання виконкому буде винесено проект рішення «Про присвоєння поштових адрес» з метою реєстрації об'єктів в єдиному Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Рекомендовано колегією архітекторів розглянути та надати рекомендації щодо передпроектних розробок містобудівної документації – детальних планів територій міста Мукачева: по вул. Духновича Олександра,14 в місті Мукачево для багатоквартирної житлової забудови власник земельної ділянки Товариства з обмеженою відповідальністю «РББ-Інвест» (розробник Томищ Ю.І.) ; по вул. Садовій в м.Мукачево; коригування детального плану території по вул. Росвигівській міста Мукачева (розробник ПП «Архбудконсул»); кварталу «Новий» обмежений вул. Гуци-Венеліна Юрія, вул. Воробйова Геннадія вул. Графа фон Шенборна (ПП «Архідром»); території малоповерхової житлової забудови обмеженої вулицями Комарова, графа фон Шенборна, Гуртова Олексія та площа Паланок в місті Мукачево ( розробник ТОВ «ДАПБ «Архітектура»). Відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності та архітектури Мукачівської міської ради забезпечити: - розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством;- проведення процедури громадських слухань проекту детального планування для врахування громадських інтересів у відповідності до чинного законодавства.