Бережіть свої оселі від вогню!

Статистика свідчить, що переважна більшість пожеж та  надзвичайних подій трапляється у житловому секторі громадян.

Це вказує про недостатній рівень знань нашими мешканцями правил пожежної безпеки, елементарну необережність та халатність стосовно правил безпеки життєдіяльності. Основними причинами пожеж, що стаються в житловому секторі, є порушення правил пожежної безпеки при монтажі та  експлуатації електромереж і електропобутових приладів, необережне поводження з вогнем, експлуатація пічного опалення, дитячі пустощі з вогнем тощо. Вони - результат безвідповідального ставлення самої людини до безпеки свого житла та власного здоров'я і життя.

Багатьох трагедій могло б і не бути, якби громадяни прислухались до порад рятувальників. А це: не палити в ліжку, особливо в нетверезому стані, не користуватися несправними нагрівальними, електричними та газовими приладами, не розпалювати печі легкозаймистими рідинами, зберігати сірники у недоступних для дітей місцях.

Пам’ятайте, що ваша безпека у ваших руках!

У разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації, телефонуйте на 101!