Бездоглядність дітей з боку дорослих сприяла виникненню пожежі
Служба у справах дітей, опубліковано 19 березня 2021 року о 11:53

5 березня в одному з мікрорайонів міста, через дитячі пустощі та бездоглядність з боку дорослих, зайнялася квартира у багатоповерховому будинку. На момент виникнення пожежі у квартирі знаходились літня жінка та троє дітей. На щастя, ніхто не постраждав.

Сім'я, яку спіткало нещастя, перебувала на контролі служби у справах дітей Мукачівської міської ради. З матір'ю неодноразово проводились бесіди про відповідальність за виховання, утримання та розвиток дітей, створення належних санітарно-гігієнічних умов для їх проживання. Мамі надавався термін для працевлаштування, консультація щодо порядку влаштування дітей до дитячого садочку, вирішення питання стягнення аліментів з батька. Але, на жаль, вона не виконувала рекомендацій і не бажала співпрацювати із суб'єктами соціальної роботи.

Того ж вечора, коли виникла пожежа, за сприяння служби у справах дітей Мукачівської міської ради, діти у супроводі поліцейських доставлені до обласної дитячої лікарні. Наразі  вони перебувають під наглядом лікарів, проходять медичне обстеження. Батьків притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП - неналежне виконання батьківських обов'язків. Службою у справах дітей буде підготовлено позов до суду про позбавлення останніх батьківських прав.