Більше 2 млн. пасажирів скористалися послугами Мукачівпастрансу за минулий рік майже половина – пільговим проїздом
Міська рада, опубліковано 15 січня 2021 року о 10:41

Пільговим перевезенням у 2020 році скористалися 1 мільйон 16 тисяч пасажирів, 1 мільйон 254 тисяч пасажирів оплатили за проїзд.

Загальний дохід підприємства за минулий рік  склав 14 мільйонів 870 тисяч пасажирів. До бюджету Мукачева сплачено понад 1 мільйон  200 тисяч гривень податку  з доходів фізичних осіб,  понад 1 млн. 400  тисяч гривень  ЄСВ та 103,5 тисячі гривень військового збору.

На підприємстві працює 48 працівників, з яких 35 водіїв. Середня заробітна плата водія становить 13 000 грн.

Підприємство здійснює перевезення за маршрутами:

• №2 «вул. Митрополита Володимира – вул. Свято-Михайлівська»;
  • №3 «вул. Франка Івана – вул. Тімірязєва»;
  • №11 «вул. Духновича – Дитяча поліклініка»;

З червня місяця комунальне підприємство почало здійснювати перевезення ще за одним маршрутом - «вул. Духновича – Дитяча поліклініка». Маршрут пролягає через такі міські локації як «ДЮСШ», КП «Міськводоканал», центр, дитячу поліклініку, район «Борок телеп», новий Палац культури і мистецтв.

Відсоток виконання рейсів по маршрутах складає 97% що підтверджується системою GPS моніторингу Dozor. Резервні автобуси дозволяють безперебійно виконувати всі рейси. Кожні пів року проводяться планові діагностичні перевірки автобусів на спеціалізованому обладнанні та отримано сертифікати відповідності щодо справності транспортних засобів. На даний час кожен автобус подолав близько 180 тис км. - повідомили в підприємстві.