Біля Центру надання адміністративних послуг облаштують автостоянку на 100 паркувальних місць
Управління міського господарства, опубліковано 21 вересня 2021 року о 15:55

З метою забезпечення мешканців Мукачівської міської територіальної громади належним рівнем послуг щодо зберігання транспортних засобів, при Центрі надання адміністративних послуг Мукачівської міської ради прийнято рішення «Про влаштування автостоянки». Рішення схвалено на засіданні виконавчого комітету.

Парковка працюватиме з 06:00 по 22:00. Згодом буде встановлений тариф на послуги з паркування. Належне утримання та експлуатацію автостоянки забезпечуватиме ММКП «Мукачівпастранс». Також комунальне підприємство організовуватиме охорону транспортних засобів, встановить необхідне обладнання для пропускного режиму та зарахування оплати за надані послуги, розраховуватиме тариф на послуги з зберігання транспортних засобів на автостоянці і вживатиме інших заходів із забезпечення належної діяльності автостоянки відповідно до вимог чинного законодавства України.