Близько 22 тисяч безробітних скористалися послугами Закарпатської обласної служби зайнятості у 2020 році
Відділ економіки, опубліковано 06 січня 2021 року о 08:55

Згідно з оперативними даними кількість безробітних осіб, які скористалися послугами Закарпатської обласної служби зайнятості у 2020 році склала 21,9 тисячі осіб. З них: 7,2 тис. – молодь у віці до 35 років, 11,8 тисячі сільських мешканців, 810 – осіб з інвалідністю, 315 учасників АТО, 75 внутрішньо переміщених осіб.

За цей період обласною службою зайнятості працевлаштовано 12,7 тисячі осіб, з яких 51,4 % - оперативно до надання статусу безробітного.

У 2020 році за сприяння Закарпатської обласної служби зайнятості проходили професійне навчання 805 осіб, брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 882 особи, охоплено профорієнтаційними послугами включаючи осіб, що навчаються у різних закладах освіти – 48,0 тисяч. Кількість роботодавців, які співпрацювали того року з центрами зайнятості області склала 4,0 тисячі. Кількість вакансій сягнула позначки 16,4 тисячі.