Близько 30 проєктів програм схвалені на засіданні виконавчого комітету 17 серпня 2021 року
Міська рада, опубліковано 18 серпня 2021 року о 08:28

В Мукачівській громаді вже формують бюджет на наступні 3 роки, першочергово прогнозують фінансування місцевих програм які реалізовуватимуть протягом 2022 – 2024 років

Близько 30 проєктів програм схвалили прийняли на засіданні виконавчого комітету. Зокрема 32 млн. грн. протягом наступних трьох років передбачили на програму організації безкоштовного харчування школярів пільгових категорій, а також забезпечення учнів 1-4 класів гарячими обідами. Майже 23 млн. грн. спрямують на програму розвитку та підтримки  комунальних закладів охорони здоров’я, 62 млн. грн. - програму безоплатного та пільгового відпустку лікарських засобів, 40 млн. грн. - програму підтримки ОСББ,  більше 21, 5 млн. грн. на реставрацію фасадів в історичній частині міста.

42 млн. грн. протягом наступних трьох років передбачили на програму  додаткового соціально-медичного захисту жителів Мукачівської громади, цього року матеріальну допомогу  вже отримали 1 452 жителі, для яких з місцевого бюджету влада міста виділила 8 млн. 730 тисяч грн.

Подробиці в сюжеті: