Будинок культури села Дерцен

E-mail: korolovicszsolt@gmail.com

Графік роботи: 9.00-18.00

Керівник: Королович Валерія Юліусівна

Будинок культури розташований в центрі села. Загальна площа приміщення становить 1440 квадратних метрів. В установі є концертний зал в якому нараховується 500 глядацьких місць, 7 кімнат для гурткової роботи, для занять з хореографії обладнаний танцювальний зал.

При Будинку культури діють аматорські колективи: Народний самодіяльний фольклорний вокально-хореографічний колектив (60 учасників); вокально-інструментальний ансамбль (6 учасників); жіночий вокальний ансамбль (20 учасників); дитячий хореографічний колектив (40 учасників); Оркестр народних інструментів; а також клуб за інтересами “Дружба”, гурток художнього слова та драматичний гурток.
В числі пріоритетних напрямків роботи закладу є: збереження культурної спадщини наших нащадків; розвиток самодіяльної творчості; організація культурно-мистецького життя в селі; збереження і розвиток народних звичаїв, традицій, угорського фольклорного буття; збереження і розвиток декоративно-прикладного мистецтва.