Будівельні послуги під час війни у ЦНАП
Міська рада, опубліковано 24 березня 2022 року о 11:16

Попри те, що ворог руйнує наші міста та інфраструктуру, розвиток та розбудова країни продовжуються. У ЦНАПі Мукачівської міської ради можна отримати будівельні послуги.

Зокрема, замовити:

• Будівельний паспорт забудови земельної ділянки

Перелік документів для отримання будівельного паспорта:

1. Заява про видачу будівельного паспорта.
  2. Правовстановлюючий документ на земельну ділянку (державний акт, договір, свідоцтво і т.і.) з відповідним цільовим призначенням.
  3. Ескізні наміри забудови (по суті графічні матеріали, які включають схему розташування будівель/споруд на земельній ділянці, фасади, плани поверхів будинку, схеми підключення до інженерних мереж тощо.)
  4. Проект будівництва, якщо такий є.
  5. Нотаріально засвідчена згода співвласників земельної ділянки, якщо такі є, на забудову ділянки.
  6. Довіреність (у разі подання документів уповноваженою особою).
  • Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки

Документи, що необхідно надати для отримання послуги:

1. Заява замовника (із зазначенням кадастрового номера земельної ділянки)
  2. Копія документа, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна, розташований на земельній ділянці (у разі, якщо право власності на об’єкт нерухомого майна не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно), або згода його власника, засвідчена в установленому законодавством порядку (у разі здійснення реконструкції або реставрації)
  3. Копія документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або копія договору суперфіцію (у разі, якщо речове право на земельну ділянку не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно)
  4. Викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000
  5. Містобудівний розрахунок, що визначає інвестиційні наміри замовника, який складається у довільній формі
  • Подання або внесення змін до повідомлення про початок підготовчих та будівельних робіт:

1. Заяви щодо продовження строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами
  2. Повідомлення про заміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт
  • Реєстрацію декларації про готовність об’єкта до експлуатації

Документи, що необхідно надати для отримання послуги:

1. Декларація про готовність об'єкта до експлуатації.

Відбудуймо країну разом!

Все буде Україна!