Будьте уважні - ФЕЙКова інформація!
Міська рада, опубліковано 06 квітня 2022 року о 08:59

В останні дні деякі депутати міської ради через заангажовані ЗМІ розповсюдили інформацію з, м'яко кажучи, завищеними сумами податків, сплачених військовослужбовцями та правоохоронцями до бюджету міста.

Поділяючи неймовірний оптимізм шановних обранців, на жаль, доводиться констатувати, що ця інформація - ФЕЙК.

Реальні цифри такі:

За IV квартал 2021 року надходження від податку на доходи фізичних осіб одержаних військовослужбовцями, прикордонниками та поліцією становили 33 287 253, 26 грн, що у 2 рази менше цифри, оприлюдненою рупором пропаганди. А за I квартал 22 року – 29 986 027, 49 грн, що 4 рази менше заявлених представниками окремих політичних сил цифр.

Саме тому, від імені фінансового управління Мукачівської міської ради закликаємо депутатів не користуватись анонімними джерелами інформації та знаходити час більш предметно цікавитись економічними показниками життєдіяльності міста.

Помилки бувають у всіх, але коли їх роблять люди, що відповідальні за роботу складного міського механізму - це може мати непередбачувані та навіть катастрофічні для життя громади результати.