Будуючи завод, ми думали і дбали про наших працівників, про розвиток міста…
Міська рада, опубліковано 13 жовтня 2021 року о 12:19

Приємна подія відбулася сьогодні в приміщені Ради почесних громадян міста Мукачева. Першого директора та засновника заводу «Карпати» Кофлановича Бориса Павловича, за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Мукачівської міської територіальної громади та з нагоди відзначення 85-річнці від Дня народження, розпорядженням Мукачівського міського голови Андрія Балоги нагороджено Почесною грамотою Мукачівської міської ради.

Багато теплих слів про високу людяність, порядність, чесність, турботу про своїх працівників та мукачівців сказали на адресу ювіляра почесними громадянами міста Мукачева: Ленд`єл З.З., Федів Є.Т., Шпеник В.І., Цигак В.С. та радник міського голови Маняк І.Г.

Пригадуючи минулі часи, пов`язані з будівництвом завода-велета «Карпати», колишній випускник Львівського політехнічного інституту, а до призначення в Мукачево, головний інженер заводу «Магніт» у місті Каневі, Черкаської області, уродженець міста Берегова – Борис Павлович Кофланович підкреслив, - «будуючи завод ми думали і дбали про наших працівників, про розвиток Мукачева». І, дійсно за цей час, сотні працівників заводу отримали квартири, були побудовані 2 дитячі садки, ПТУ №3, другу чергу очисних споруд тощо. Ось така людина живе поряд з нами, цьому шановному мукачівцю виповнилося цими днями гарних 85-років.

Здоров`я Вам та щасливого довголіття, поважний ювіляре.