Центр культури та відпочинку «Паланок» хочуть приєднати до комунального закладу «Палац культури і мистецтв» Мукачівської міської ради»
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 27 вересня 2021 року о 13:15

Реорганізація Центру культури та відпочинку «Паланок» відбудеться шляхом приєднання до комунального закладу «Палац культури і мистецтв» Мукачівської міської ради.

Зазначимо, що жодного скорочення реорганізація не передбачає, працівники закладу та творчі колективи будуть переведені до нового сучасного культурно-мистецького закладу, в якому є всі необхідні умови для творчих занять, репетицій, концертної діяльності та професійного розвитку працівників.

Проєкт рішення виноситься на розгляд сесії з метою оптимізації та впорядкування діяльності закладів культури клубного типу, ефективного використання матеріально-технічних, кадрових, фінансових та управлінських ресурсів, раціонального використання бюджетних коштів, відповідно до ст. 104, 106, 107 Цивільного кодексу України, ст. 19 Закону України "Про культуру".