Гаряча лінія міста
(03131) 3-44-00
Меню
Часткова компенсацій вартості сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва
Відділ економіки, опубліковано 07 квітня 2021 року о 17:36

Постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 року № 130 (із змінами  від  17.03.2021 року) затверджено Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Одержувачами бюджетних коштів є юридичні особи та фізичні особи - підприємці, основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів, вироблених ними на власних або орендованих основних засобах, за умови, що питома вага вартості таких сільськогосподарських товарів становить не менше 75 % вартості всіх товарів, поставлених такими юридичними та фізичними особами протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно, а новоутворених сільськогосподарських товаровиробників, які провадять господарську діяльність менш як 12 календарних місяців, - за результатами кожного окремого звітного періоду.

Бюджетні кошти спрямовуються на забезпечення сільськогосподарських товаровиробників вітчизняною технікою та обладнанням для АПК шляхом здійснення часткової компенсації вартості техніки та обладнання, що закуплені у вітчизняних виробників та/або їх дилерів.

Часткова компенсація надається на безповоротній основі за придбані техніку та обладнання, вартість яких зазначена в актах приймання-передачі та інших документах, що підтверджують оплату через уповноважений банк у розмірі 25 % вартості (без урахування ПДВ) - за придбані техніку та обладнання.

Частковій компенсації підлягає техніка та обладнання, які на момент здійснення через уповноважений банк оплати на їх придбання були включені до переліку, розміщеного на офіційному веб-сайті Мінекономіки.

Для отримання часткової компенсації сільськогосподарські товаровиробники подають до уповноваженого банку, через який здійснено оплату техніки та обладнання, заявки та підтвердні документи щодо їх придбання відповідно до переліку, який зазначено в п.11 даного Порядку.

Детально з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджету для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва можна ознайомитися за посиланням:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/130-2017-%D0%BF#Text

За додатковою інформацією просимо також звертатися до департаменту агропромислового розвитку Закарпатської ОДА за адресою м. Ужгород, пл. Народна, 4, контактна особа Павлик Сніжана, начальник відділу рослинництва, землеробства, продовольства та механізації сільського господарства, тел. (0312)63-05-19.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux