Через алкогольне отруєння у реанімаційному відділенні опинились двоє дітей 12 та 13 років
Служба у справах дітей, опубліковано 19 листопада 2021 року о 10:21

До реанімаційного відділення КНП «Обласна дитяча лікарня»  машиною швидкої допомоги без свідомості  доставлено 12-річну  та 13- річного жителів міста  з діагнозом «алкогольне сп’яніння». Про це повідомили  медики  службу у справах дітей Мукачівської міської ради.

З пояснень дітей встановлено, що в одному випадку школярці було цікаво, яка на смак горілка, в іншому випадку хлопця у компанії однолітків пригостили спиртним.

Обоє дітей виховуються у неповних благополучних сім’ях, проблем з поведінкою раніше не мали ні в школі, ні вдома. За місцем навчання школярі характеризуються позитивно.

Працівниками служби у справах дітей з малолітніми проведено профілактичну бесіду щодо шкідливості алкоголю, а батькам наголошено про необхідність цікавитись життям дітей та їх оточенням, контролювати поведінку свого чада.

Наразі поліціанти встановлюють осіб, які довели дітей до стану алкогольного сп’яніння, на батьків  складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання у вигляді попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.