Через ЦНАП можна отримати послуги Держпродспоживслужби
ЦНАП, опубліковано 09 вересня 2021 року о 17:37

У ЦНАП Мукачівської міської ради можна замовити та отримати наступні дозвільні послуги, суб’єктом надання яких є Мукачівське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області, а саме:

• «Видача експлуатаційного дозволу для операторів ринку, що провадять діяльність з виробництва та/або зберігання харчових продуктів тваринного походження»;
  • «Видача експлуатаційного дозволу для провадження діяльності на потужностях (об’єктах) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження».

За цими послугами до ЦНАП можуть звертатися суб’єкти господарювання, адреси потужностей яких розміщені на території Мукачівської ТГ.

Про особливості та деталі замовлення послуг, у тому числі про спосіб подання документів, порядок оплати, перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги  ознайомитися за телефоном 3-46-46 або на сатй міської ради в Рубриці ЦНАП

Із Реєстром потужностей операторів ринку, на які видано експлуатаційні дозволи можна на сайті Держпродспоживслужби