Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини відбулося 10 вересня 2020 року
Служба у справах дітей, опубліковано 11 вересня 2020 року о 11:29

Розглянуто наступні питання порядку денного:

• Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти;
  • Про визначення місця проживання та реєстрацію дітей;
  • Про встановлення опіки над дітьми;
  • Про вибуття зі складу вихованців Дитячого будинку сімейного типу;
  • Про призначення опікуном;

По першому питанню порядку денного розглянуто 5 заяв. За результатами вивчення пакету документів, доданих батьками до заяв, членами комісії рекомендовано службі у справах дітей по 4 заявам підготувати проект рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради “ Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти”. Одну заяву, яка потребує додаткових уточнень, розглянути на черговому засіданні комісії.

З питань “Про визначення місця проживання та реєстрацію дітей”,” Про встановлення опіки над дітьми”, “ Про вибуття зі складу вихованців Дитячого будинку сімейного типу”, врахувавши інтереси дітей, комісією прийнято рішення винести дані питання на розгляд та затвердження виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

По питанню “Про призначення опікуном” членами комісії одноголосно прийнято рішення - відмовити заявниці у взятті її на облік як кандидата в опікуни у зв'язку з відсутністю повного пакету документів відповідно до чинного законодавства.