Чи могло наснитися в найстрашнішому сні, колишнім жертвам нацистських концтаборів, що їхніх дітей та онуків безжально вбиватимуть російські нацисти?
Міська рада, опубліковано 11 квітня 2022 року о 15:50

11 квітня мукачівці, разом з міжнародною спільнотою відзначали та продовжують відзначати Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів, який було встановлено Генеральною Асамблеєю ООН у 1991 році.

Чи могли нащадки в’язнів нацистських концтаборів,  побачити у найстрашнішому сні, що їхніх дітей та онуків безжально вбиватимуть в Україні російські нацисти, «кривавою весною 2022 року». Чи міг подумати колишній в’язень нацистських концтаборів Бухенвальду та Дора-Міттельбау, Борис Романченко, що він буде вбитий у 96-літньому віці від бомбардувань російських військ Харкова. Не могли. Але нацизм живе і в обличчі російських вояків творить свою людиноненависницьку справу.

У пам’ять про невинні жерти нацизму, від Мукачівської міської ради та громадськості міста були покладені віночки та запалені лампадки до меморіальної дошки жертвам нацистських концтаборів.

Пам’ятаємо! Сумуємо! Не забудемо!