Читачі бібліотек Мукачівської міської територіальної громади здобули перемогу у всіх номінаціях обласного туру Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули»
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 27 вересня 2021 року о 14:06

Раді знову повідомити чудову новину - юні та талановиті читачі і читачки бібліотек Мукачівської міської територіальної громади вчергове посіли всі призові місця у обласному етапі всеукраїнського конкурсу!

Цього разу наші діти взяли активну участь у Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «Творчі канікули», головним організатором якого є Національна бібліотека України для дітей, а в Закарпатській області – Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва.

На розгляд компетентного журі надійшло 24 творчі роботи у чотирьох номінаціях, у двох вікових категоріях: 11-13 років та 14-18 років.

Найкращі роботи у поетичному та прозовому жанрах надіслано до Національної бібліотеки України для дітей.

Отже, переможцями обласного туру Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу "Творчі канікули" стали:

Номінація «ЗНАЙОМТЕСЯ – ЦЕ МИ!»:

• Данканич Ніколетта, 15 років (читачка бібліотеки-філії с. Завидово)
  • Номінація «ПРИРОДА –ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ І КРАСИ»:
  • Нагорнюк Анастасія, 12 років (читачка бібліотеки-філії с. Пістрялово)

Номінація «БЕЗМЕЖНИЙ СВІТ МОЄЇ УЯВИ»:

• Гайда Богдана, 12 років (читачка Мукачівської міської бібліотеки для дітей)

Номінація «МОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ»:

• Порохнавець Каріна, 16 років (читачка бібліотеки-філії с. Ключарки)

Щиро вітаємо переможців та бажаємо перемоги у заключному турі, підсумки якого пройдуть у Національній бібліотеці України для дітей!!!