ЦНАП Мукачівської міської ради інформує!
ЦНАП, опубліковано 03 лютого 2022 року о 09:30

Отримати інформацію щодо стану оформлення біометричного документа (ID-картку та та паспорт громадянина України для виїзду за кордон) можна на офіційному веб-сайті ДМС, скориставшись сервісом «Перевірка стану оформлення документів».

Для цього потрібно перейти за посиланням. Користуючись зазначеним сервісом ви отримаєте повідомлення про кожен новий етап оформлення документа аж до моменту, коли він прибуде до підрозділу для видачі:

1. У графі “Послуга” обираєте вид документу, який актуальний для вас.
  2. Наступний крок, який ви маєте здійснити - це ввести серію та номер документа, на підставі якого здійснено оформлення вашого нового документу.
  3. Далі натискаєте кнопку “Знайти” і отримуєте результати стану оформлення документа”.
  4. Якщо документ доставлений до ЦНАПу та готовий до видачі, ви маєте змогу забрати його.