ЦНАП Мукачівської міської ради щоденно забезпечує обслуговування великої кількості громадян, надаючи їм адміністративні та інші публічні послуги.
ЦНАП, опубліковано 16 листопада 2020 року о 12:08

Головна мета діяльності ЦНАП зробити такі послуги доступними, невідкладними і якісними. Багато з цих послуг є життєвонеобхідними: це і реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, реєстрація майна  та бізнесу, оформлення ЗП та ID  картки, субсидій та матеріальні допомоги.

Однак в умовах епідеміологічної ситуації в ЦНАП були внесені незначні зміни:

• у відкритій частині ЦНАП має перебувати не більше людей, ніж робочих місць для обслуговування рівно стільки скільки потрібно для оформлення та підписання заяви чи отримання результату, без створення черг;
  • відстань між відвідувачами та адміністраторами також не має бути менша ніж 1 метр;
  • не допускаються громадян з ознаками інфекційних захворювань без масок у приміщення, рекомендувати їм звернутися пізніше або отримати послугу електронно (якщо це можливо).
  • Усі необхідні консультації щодо порядку отримання адміністративних послуг можна отримати, не відвідуючи установу. Усні звернення приймаються за допомогою телефонного зв'язку:  (03131) 5-44-68, 3-82-00.
  • Письмові звернення надсилати поштою за адресою: 89600, м.Мукачево, пл. Духновича Олександра,2, (Ратуша)  або на електронну скриньку : cnap@mukachevo-rada.gov.ua або mvk@mukachevo-rada.gov.ua;