Цього четверга 23 вересня о 12:00 зустріч з психологом Колядкою Людмилою Анатоліївною
Міська рада, опубліковано 22 вересня 2021 року о 12:14

Запрошуємо вас у нашу "Школу відповідального батьківства" БЕЗКОШТОВНО!

На сьогодні інформації про вагітність, пологи та догляд за малюком в інтернеті більше, ніж достатньо, але чи знайшли ви достовірні відповіді на всі свої запитання?

На курсі, що включає 4 заняття (щочетверга) ви отримаєте не тільки відповіді на свої запитання, а й саму потрібну інформацію щодо підготовки до пологів та адаптації мами до нового ритму життя після повернення з малюком додому.

• Як провести пологи на відмінно?
  • Чи залучати чоловіка до пологів?
  • Особливості післяпологового періоду
  • Золоті правила грудного вигодовування
  • Як подолати страх та хвилювання?
  • Чи впливає психологічний стан на лактацію?
  • Які зміни відбуваються з вами та чому?
  • Що треба робити, щоб бути в доброму настрої, спокійною та впевненою в собі під час та після вагітності?

Підготуватися до цієї важливої та радісної події вам допоможуть:

• психолог
  • гінеколог
  • неонатолог
  • акушерка

Заняття будуть проходити у форматі діалогу, тож буде можливість запитати те, що цікавить особисто Вас.

Зустрічі відбуваються щочетверга в конференцзалі Діагностичного центру (вул.Грушевського, 29). 1 заняття триває 45 хв.

Знання отримані в «Школі відповідального батьківства» допоможуть впевненіше почувати себе у такий відповідальний та важливий для вас час, нададуть багато потрібної інформації стосовно вагітності, пологів, післяпологового періоду, грудного вигодовування та догляду за малюком.

Для участі та одержання додаткової інформації телефонуйте у колл-центр: 0800503118 (для з'єднання оберіть 2). Зверніть увагу, що заняття може відвідувати подружжя разом!

Чекаємо Вас