Цього року не буде параду випускників на центральній площі міста
Міська рада, опубліковано 16 червня 2022 року о 16:17

Вони не зберуться усім разом на парад випускників, не буде традиційного прощального вальсу на центральній площі міста ... все не так, як у їхніх попередників, та це не головне кажуть випускники, бо головне: «Щоб діти зростали в мирі, у кожного усе склалося добре», «Щоб ми не падали духом, так у нас не буде випускного, так ми не будемо в гарних сукнях, але треба йти далі, знайти себе», «Мирного неба над головою, ми зараз розуміємо наскільки це важливо, щоб ні ми, ні наші діти не знали більше що таке війна», «Миру, перемоги!», «Миру та здоров’я».

Школа подарувала їм безмежну кількість радісних та позитивних моментів, саме такими вони запам’ятаються ці одинадцять років. І хоча цьогоріч немає гучних святкувань, прощання зі школою для наших випускників не стало менш урочистим, ще більш дороге їм та по-особливому тепле.

Цього року в Мукачеві 640 випускників, найбільше в Мукачівському ліцеї № 11 —  51 випускник. Також 2022 року Мукачево має 47 "золотих"  та 23 "срібних" медалістів.

Бажаємо нашим випускникам щасливого майбутнього у щасливій, вільній країні!