Демонтаж тимчасових споруд на території Мукачівської міської територіальної громади
Управління муніципальної інспекції, опубліковано 16 вересня 2022 року о 12:20

Інспекторами муніципальної інспекції здійснюється виконання рішення виконавчого комітету в частині складання приписів на власників та осіб, які встановили тимчасові споруди, відкриті майданчики на території Мукачівської міської територіальної громади, які не експлуатуються, термін дії дозволів, яких закінчився та самовільно встановлені. Всім особам буде вручено приписи із термінами для вирішення питання про демонтаж в добровільному порядку, а в разі невиконання вимог приписів, всі споруди будуть демонтовані в примусовому порядку комунальними службами.