Депутати Мукачівської міськради вимагають від поліції розслідувати злочини щодо народних обранців
Міська рада, опубліковано 27 травня 2021 року о 11:13

Депутати Мукачівської міськради направили звернення до поліції щодо депутатів Мукачівської міської ради 8-го скликання від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" Кравчука Юрія Олексійовича та Кушніра Романа Богдановича. 13 та 21 травня цього року відповідно було вчинено злочини та пошкоджено їхнє майно.

«Такі дії ми вважаємо залякуванням депутатів за їх особисту та політичну позицію щодо голосування за окремі питання на сесіях Мукачівської міської ради, що є неприпустимим та потребує жорсткої та миттєвої реакції правоохоронних органів. Вимагаємо вжити всіх заходів щодо розслідування злочинів, вчинених щодо вищеназваних депутатів, та притягнення до відповідальності виконавців і замовників даних зухвалих дій. Подібна поведінка та практика не має права на існування у нашому рідному місті. Прийшов час показати окремим елементам, які не зуміли змінити модель поведінки з 90-х років, що не можна ігнорувати суспільні, демократичні норми», - йдеться у зверненні депутатів до поліції.

Депутати вимагають у 5-тиденний термін надати звіт міському голові щодо ходу розслідування цих справ.