Депутати підтримали проєкт рішення «Про визначення земельних ділянок для продажу на земельних торгах та виготовлення документації із землеустрою»
Управління міського господарства, опубліковано 02 березня 2021 року о 14:18

Сьогодні 02 березня на черговій сесії Мукачівської міської ради депутати підтримали проєкт рішення «Про визначення земельних ділянок для продажу на земельних торгах та виготовлення документації із землеустрою».

1. за цільовим призначенням «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» (код 11.02), орієнтовною площею 0,2000 га за адресою: Закарпатська область, Мукачівський район, місто Мукачево, вулиця Берегівська об'їзна, б/н.
  2. за цільовим призначенням «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» (код 03.07) орієнтовною площею 0,5870 га за адресою: м. Мукачево, вул. Червоногірна, б/н (в районі відрізку траси Київ-Чоп, яка проходить через м. Мукачево: від вул. Ужгородської до вул. Данила Галицького – з правої сторони траси при руху в напрямку м. Львів).