Депутати планують прийняти Положення про щорічну міську літературну премію імені Юрія Мейгеша
Секретаріат ради, опубліковано 12 листопада 2021 року о 11:34

На черговій сесії Мукачівської міської ради, яка відбудеться 25 листопада 2021 року, депутати розглянуть проєкт рішення «Про затвердження Положення про щорічну міську літературну премію імені Юрія Мейгеша - українського письменника, почесного громадянина міста Мукачева та Персонального складу комісії по присудженню щорічної міської літературної премії імені Юрія Мейгеша - українського письменника, почесного громадянина міста Мукачева (нова редакція)”.

Щорічна міська літературна премія імені Юрія Мейгеша - українського письменника, почесного громадянина міста Мукачева (надалі Премія) заснована Мукачівською міською радою на честь одного з найбільш відомих українських письменників Закарпаття ХХ століття, почесного громадянина міста Мукачева.

Премія присуджується молодим авторам найкращих рукописів творів (поезія, проза, драматургія, літературна критика, переклад), які зареєстровані за місцем проживання на території Мукачівської міської територіальної громади.

Мета Премії - поліпшення роботи з обдарованою творчою молоддю Мукачівської міської територіальної громади, всебічна підтримка молодих авторів та видання їх перших книжок.

Детальніше з проєктом рішенням можна ознайомитися на офіційному сайті Мукачівської міської ради