Депутати схвалили зміни до бюджету Мукачівської ОТГ
Фінансове управління, опубліковано 22 жовтня 2020 року о 17:15

Рішенням 84-сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 22.10.2020 року «Про внесення змін до Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»  внесені  наступні зміни:

• Враховуючи розпорядження голови Закарпатської ОДА від 15.10.2020 № 615, зменшено обсяги дохідної та видаткової частини бюджету на 4 398,75 тис. грн за рахунок коштів субвенції з державного бюджету для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, а також, беручи до уваги рішення дев’ятнадцятої сесії 7-го скликання Закарпатської обласної ради від 01.10.2020р. №1850 «Про внесення змін до рішення обласної ради від 20 грудня 2019 року №1629 «Про обласний бюджет на 2020 рік» (зі змінами від 18 березня, 05 травня, 16 липня 2020 року), збільшено обсяги загального фонду бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету для відшкодування препаратів інсуліну в сумі 690,3 тис. грн.
  • За результатами розгляду пропозицій головних розпорядників бюджетних коштів,  внесені зміни до розподілу бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах місцевого бюджету (у межах загального обсягу) за головними розпорядниками коштів місцевого бюджету.
  • Затверджено зміни до розподілу коштів на здійснення заходів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів  бюджету розвитку та зміни до розподілу видатків на реалізацію місцевих (регіональних) програм, які фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету