Депутати затвердили Положення про щорічну премію «За ініціативу, творчість і педагогічний пошуку галузі культури та мистецтва» у новій редакції
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 25 листопада 2021 року о 10:05

Сьогодні, 25 листопада, на сесії міської ради більшістю депутатів було прийнято проєкт рішення «Про затвердження Положення про щорічну премію Мукачівської міської ради «За ініціативу, творчість і педагогічний пошук у галузі культури та мистецтва» у новій редакції.

Рішення виносилось з метою зацікавленості творчих працівників та педагогів закладів культури і мистецтв Мукачівської міської територіальної громади в постійному підвищенні професійного рівня, педагогічної майстерності, заохочення до творчої праці.

Щорічно присуджуватиметься шість Премій у номінаціях: «Естетичне виховання підростаючого покоління» (чотири) та «Реалізація творчого потенціалу» (дві).

Вручення Премій проводитиметься на урочистостях, присвячених Дню працівників освіти та урочистостях, присвячених Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Загальна сума передбачена на виплату премій становить 28 тисяч гривень.