Директор Лікарні святого Мартина Євген Мешко про ситуацію із захворюваністю на COVID
Міська рада, опубліковано 27 жовтня 2021 року о 11:02

«Я бачив очі сповнені болем наших лікарів, це безпорадність коли ліків проти хвороби не існує. Думаю якби ті, хто вірить міфам, необ'єктивним ідеям що існують в ЗМІ, хоча б день провели в нашій лікарні і пережили те, що переживають наші працівники, то в них не залишилося б сумнів щодо вакцинації. Кисень – єдиний ресурс, який в першу чергу є найнеобхіднішим для пацієнтів, і це той ресурс на який ми не можемо вплинути. Коли зупиняється якийсь кисневий завод ми шукаємо джерела, як зробити так, аби киснева підтримка була безперервна» - говорить в інтерв’ю директор Лікарні святого Мартина Євген Мешко коментуючи ситуацію із захворюваністю на COVID.

Щодоби до лікарні госпіталізують 15 - 17 хворих на ковід. Потрібно розуміти й те, що це пацієнти які мають середній або важкий перебіг захворювання, тож більшість із них киснезалежні. Станом на 22 жовтня в лікарні перебувало 102 хворих, 4 ковідні відділення вже майже повністю заповнені. Згідно з наказом МОЗ тут маю розгорнути усього 150 ліжок. «Ми дуже близькі до цього", - каже Євген Мешко, - "Спостерігаючи за тим, що відбувається в інших областях розуміємо, це рухається і до нас».

До відома, з 1700 шпиталізованих пацієнтів протягом 8 місяців тільки 10 були вакциновані.