Діти влаштовані під опіку.
опубліковано 01 вересня 2020 року о 12:54

З метою реалізації права дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання в сімейному оточенні двоє дітей, батьки яких Мукачівським міськрайонним судом позбавлені батьківських прав, влаштовані під опіку. Рішення про це прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради, яке відбулось 01.09.2020 року. Опікуном призначена бабуся, з якою діти проживали на час набуття статусу. Саме вона замість батьків тривалий час доглядала та турбувалась про дітей. У їх вихованні, здобутті ними освіти та підготовці до самостійного життя бабусі, відповідно рішення, допоможуть освітяни та соціальні працівники. Контроль за дотриманням прав дітей та виконанням прийнятого рішення покладений на службу у справах дітей.

Служба у справах дітей.