Діти влаштовані під опіку
Служба у справах дітей, опубліковано 07 березня 2023 року о 13:22

На засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради,  яке відбулось 07.03.2023 року, прийнято рішення «Про встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування, та призначення опікуна». Відповідно до рішення одразу двоє хлопчиків, позбавлених батьківського піклування влаштовані під опіку. Опікуном дітей стала кандидатка в усиновлювачі,  яка  разом з чоловіком тривалий час перебуває на обліку служби у справах дітей Мукачівської міської ради. Діти дуже сподобались подружжю, їх розчулила доля хлопчиків, які при двох батьках змушені неодноразово змінювати місце перебування та виховуватись сторонніми людьми. Прийняте рішення дозволить дітям  набуття підстав та усиновлення очікувати не в черговому закладі окремо один від одного, а разом в родині майбутніх батьків.