Дитяча злочинність за 7 місяців
Служба у справах дітей, опубліковано 27 серпня 2021 року о 11:29

Упродовж семи місяців цього року на території Мукачівської міської територіальної громади неповнолітні вчинили 25 кримінальних правопорушень. Торік, за аналогічний період, дітьми було скоєно 15 злочинів. За рахунок правопорушника Кольчинської територіальної громади, рівень дитячої злочинності зріс.

Загалом у кримінально караних діяннях взяли участь 9 підлітків. Зокрема, юні правопорушники вчинили 23 крадіжки, 1 грабіж, 1 порушення правил безпеки або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Один підліток скоїв 10 крадіжок, інший 8.

Із загальної кількості дітей, на час вчинення ними злочинів, 1 є учнем загальноосвітнього навчального закладу, 1 студент вишу, 6 навчаються у закладах професійно-технічної освіти, один не навчається. П'ятеро неповнолітніх виховуються у неповних багатодітних сім'ях, 2 у повній родині, 2 дітей, позбавлених батьківського піклування, за місцем навчання знаходяться на повному державному утриманні.

За фактами вчинених злочинів відкрито кримінальні справи. Службою у справах дітей Мукачівської міської ради з'ясовані причини та обставини, які зумовили підлітків до вчинення протиправних дій, вивчено умови проживання. З неповнолітніми проведено профілактично-роз'яснювальні бесіди щодо недопущення надалі вчинення повторних злочинів. Батьків притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання ними  своїх обов'язків.