Дитяча злочинність за одинадцять місяців
Служба у справах дітей, опубліковано 30 грудня 2021 року о 11:02

Впродовж одинадцяти місяців поточного року неповнолітніми Мукачівської міської територіальної громади вчинено 32 кримінальних правопорушення, що на один злочин більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

У скоєнні злочинів прийняли участь 16 дітей, якими вчинено 26 крадіжок 1 грабіж, 3 розбої, 1 порушення правил безпеки або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, 1 умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження. Із загальної кількості дітей, які вчинили злочини один підліток не навчався, інші навчались у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах.

З метою профілактики злочинності та правопорушень працівниками служби у справах дітей Мукачівської міської ради спільно з ювенальною превенцією у навчальних закладах проведено цикл лекцій, якими охоплено 450 учнів та студентів.