До бюджету Мукачева надійшло 120 млн. єдиного податку
Міська рада, опубліковано 11 січня 2023 року о 15:07

Єдиний податок у структурі місцевих податків і зборів займає найбільшу питому вагу – 59,2 %.

За 2022 рік платники податків Мукачівської міської територіальної громади, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 119,5 млн. грн. єдиного податку. Рівень виконання становить 103,7%. Понад план надійшло 4,3 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 8,3 млн. грн. або на 7,4%.

Фізичні особи-підприємці сплатили до бюджету 100,7 млн. грн. податку, юридичні особи, які використовують спрощену систему, сплатили 18,2 млн. грн., платники єдиного податку з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва перерахували до бюджету 0,6 млн. грн.