До бюджету Мукачівської міської територіальної громади на 2022 рік внесли зміни
Міська рада, опубліковано 28 квітня 2022 року о 11:27

Обсяг доходів та видатків бюджету збільшили на 21 мільйон гривень. Три мільйони гривень передбачили для забезпечення військових формувань громади для виконання оборонних заходів на період воєнного стану. Зокрема, матеріали та обладнання придбають Сил ТрО шляхом передачі матеріальних цінностей до закріпленої військової частини А-7084. Ще 12 мільйонів гривень виділять для покращення матеріально-технічної бази військової частини А1556. Шість мільйонів гривень міська рада Мукачева виділили на підтримку прикордонників. Для придбання 50 транспортних засобів для Сил ТрО з міського бюджету виділять 30 мільйонів гривень. Шляхом перерозподілу коштів з видатків капітального характеру 5 мільйонів гривень спрямують на проведення поточних ремонтів вулично-дорожньої мережі.