До бюджету внесено зміни
Фінансове управління, опубліковано 21 квітня 2022 року о 16:58

На позачерговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради 20 квітня 2022 року до бюджету внесені наступні зміни:

• Враховуючи постанову Кабінету міністрів України від 01.04.2022 №401 «Про спрямування коштів до резервного фонду державного бюджету», рішення 19-ї позачергової сесії 8-го скликання Чинадіївської селищної ради від 16.02.2022 №1423 «Про внесення змін до бюджету Чинадіївської селищної територіальної громади на 2022 рік», розпорядження Закарпатської обласної військової адміністрації від 19.04.2022 №132 «Про внесення змін до обласного бюджету на 2022 рік у межах зменшення обсягу освітніх субвенцій з державного бюджету, спрямування залишку коштів та перерозподілу бюджетних призначень обласного бюджету» зменшено обсяги дохідної та  видаткової частини бюджету на 29 654,6 тис. грн.
  • За рахунок зменшення бюджетних призначень по капітальних видатках, які передбачалися на проведення будівництва, реконструкції об’єктів комунальної власності, додатково виділено кошти на реалізацію:

Програми додаткового соціально-медичного захисту на 2022-2024 роки  – 10 000,0 тис. грн.

Програми матеріальної підтримки сімей загиблих під час безпосередньої участі у бойових діях, забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування військової агресії російської федерації проти України – 10 000,0 тис. грн.

• Врахувавши пропозиції головних розпорядників коштів, затверджено зміни до розподілу бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах місцевого бюджету (у межах загального обсягу) за головними розпорядниками коштів бюджету, зміни до переліку об’єктів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів  бюджету розвитку та зміни до переліку місцевих (регіональних) програм, які фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету.