До дня боротьби зі СНІДом лідери Мукачівської учнівської ради старшокласників підготували міську акцію «НІ!-СНІДУ»
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 01 грудня 2022 року о 11:28

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Тому кожного року 1 грудня лідери Мукачівської учнівської ради старшокласників організовують різноманітні акції.

Цього року, враховуючи воєнний стан, активні школярі вирішили провести акцію онлайн та розіслати по закладах освіти Мукачева тематичну інформацію, де просканувавши QR-код, учні можуть ознайомитися з матеріалами. Також у їхньому повідомленні йшлося:

«Шановні лідери учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів Мукачівської міської територіальної громади, дорогі друзі!

Я, голова Мукачівської учнівської ради старшокласників, учениця 11-Б класу Новодавидківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирослава Глагола, пропоную Вам до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (01 грудня 2022 року) організувати та провести у своїх навчальних закладах квест «STOP_СНІД!».

Для цього Вам необхідно розмістити у своєму навчальному закладі інформаційні QR-коди (додаються), як містять матеріали щодо профілактики захворювання ВІЛ/СНІДу.

Учасникам навчально-виховного процесу необхідно, просканувавши QR-код, ознайомитися з матеріалами. Завершальний QR-код буде у відповідального за проведення квесту. Цей код міститиме посилання на опитування. Успішне проходження опитування засвідчує, що учасник справився із завданнями та отримує сертифікат (додається).

Велике прохання висвітлити хід проведення квесту у соціальних мережах на сторінках Ваших навчальних закладів під хештегом #STOP_СНІД!»

Прикріплюємо QR-коди