До Дня художника у Мукачівській дитячій художній школі ім.М.Мункачі відкрито пленерну виставку «Золота осінь»
Міська рада, опубліковано 09 жовтня 2021 року о 21:42

Вчора у камінній залі Мукачівської дитячої художньої школи ім.М.Мункачі відкрито пленерну виставку «Золота осінь» учнів та викладачів школи.

Відкриття експозиції приурочено святкуванню Дня художника. З вітальним словом до присутніх звернулася Ірина Калій, начальниця відділу культури та молодіжної політики управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради та відзначила грамотами управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради окремих викладачів дитячої художньої школи.