До Дня Національної поліції України поліцейських Мукачівської громади нагородили почесними грамотами
Міська рада, опубліковано 08 липня 2021 року о 08:38

Cеред них майор поліції, заступник начальника управління поліції, начальник слідчого відділу Павло Гиндрюк, підполковник поліції, начальник сектору дільничих офіцерів поліції відділу превенції Володимир Круцан, майор поліції, старший інспектор, черговий сектору моніторингу Роберт Маді, старший лейтенант поліції, поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами Василь Басараб та лейтенант поліції, оперуповноважений сектору кримінальної поліції Віталія Долгош. Поліцейських нагородили за добросовісне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та наполегливість у роботі, вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю та з нагоди 6-ї річниці Дня Національної поліції України.