До Мукачівської ЗОШ №13 завітала делегація зі Словаччини
Міська рада, опубліковано 02 вересня 2021 року о 09:36

До Мукачівської ЗОШ №13 завітали поважні гості зі Словаччини, а саме: Мілан Піліп - голова Управління у справах словаків, що проживають за кордоном, Даніел Дем’єн та Крістіна Варгова - асистенти, Генеральний Консул Словацької Республіки в Ужгороді - Павол Паніс, дипломат з економічних питань - Роман Жатко та лектор словацької мови кафедри словакістики УжНУ проф. Кесселова Яна.

Зазначимо, що візит було здійснено у рамках майбутньої співпраці, адже в ЗОШ №13 другою іноземною мовою є словацька. В ході зустрічі було обговорено можливість облаштування навчального кабінету для вивчення словацької мови за спонсорські кошти.

А також директор школи Людмила Ковач показала ресурсну кімнату для діток з особливими освітніми потребами і дитячий майданчик, який було облаштовано завдяки проєкту громадських ініціатив.