До уваги мешканців громади та голів ОСББ
Управління муніципальної інспекції, опубліковано 07 березня 2022 року о 15:48

Управління муніципальної інспекції звертається до голів управляючих компаній, які в даний час займаються прибиранням підвальних приміщень, які можуть слугувати укриттям в разі потреби. При приведенні приміщень до належного стану потрібно заздалегідь домовитись із компаніями уповноваженими на вивіз відходів та замовити контейнери відповідної місткості для збору ТПВ і в них завантажувати сміття, побутові, а також промислові відходи, а не перетворювати вулиці міста у стихійне сміттєзвалище. Інспекторами управління вже було зафіксовано випадок, коли за для приведення до належного стану підвалу одного з під’їздів всі відходи було складено на вулицю та проїжджу частину. Нашими спеціалістами було здійснено превентивну роботу із населенням та надано рекомендації, яких потрібно дотримуватись у таких випадках за для уникнення відповідальності. Тож звертаємось до всіх мешканців нашої громади, дотримуйтесь встановлених правил та не створюйте незручності іншим мешканцям за для особистого комфорту.