До уваги пільгової категорії громадян відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», які отримують пільги на оплату комунальних послуг у готівковій формі на банківську карту
Управління соціального захисту населення, опубліковано 08 липня 2022 року о 13:53

Управління соціального захисту населення Мукачівської міської ради повідомляє, що пільги за червень 2022 року вищевказаним категоріям буде нараховано 25 липня 2022 року разом з липневим нарахуванням!

У березні 2022 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.03.2022 №263 «Деякі питання забезпечення функціонування інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних систем, публічних електронних реєстрів в умовах воєнного стану»  з метою недопущення витоку інформації, що міститься в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги (далі - ЄДАРП), про пільговиків, які мають право на пільги відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі - пільговики), було тимчасово вилучено з районних баз даних ЄДАРП електронні картки цих пільговиків.

Нарахування та виплата пільг здійснювалася пільговикам на центральному рівні згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 07.03.2022 № 215 «Про особливості нарахування та виплати грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану» (зі змінами) (далі – постанова №215) на підставі даних, наявних в центральному сховищі Мінсоцполітики України.

Водночас з метою належного забезпечення надання передбачених законодавством пільг Мінсоцполітики за погодженням з Мінветеранів прийнято рішення поновити доступ до електронних карток пільговиків в районних базах даних ЄДАРП в деяких регіонах України.

Наразі ДП «ІОЦ Мінсоцполітики» виконуються роботи з реалізації процесу повернення електронних справ пільговиків в ЄДАРП, які планується завершити у першій декаді липня 2022 року.

При цьому повідомляємо, що до реєстру виплати пільг, який формується на центральному рівні згідно з постановою №215, за червень 2022 року не буде включено пільговиків у тих областях, у яких поновлюється доступ до їхніх електронних карток.

Нарахування пільг за червень 2022 року буде проведено органами соціального захисту населення в липні 2022 року після повернення електронних карток пільговиків в ЄДАРП, разом з нарахуваннями за липень, а також буде передано дані про виплачені / не виплачені кошти згідно з постановою №215 для проведення перерахунку пільг за необхідності.