До уваги таксистів Мукачівської міської територіальної громади!
Відділ економіки, опубліковано 07 липня 2022 року о 14:50

Інформуємо всіх суб’єктів Мукачівської міської територіальної громади, які мають бажання надавати послуги з перевезення пасажирів на таксі про те, що згідно з вимогами підпункту 24 частини першої статті 7 Закону ліцензуванню у сфері перевезень автомобільним транспортом підлягає господарська діяльність з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародні перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом (далі – Господарська діяльність).

Згідно з вимогами пункту 4 Ліцензійних умов Господарська діяльність може провадитись частково за такими видами:

• внутрішні перевезення пасажирів на таксі;
  • внутрішні перевезення пасажирів легковими автомобілями на замовлення;
  • внутрішні перевезення пасажирів автобусами;
  • внутрішні перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів вантажними автомобілями;
  • міжнародні перевезення пасажирів на таксі;
  • міжнародні перевезення пасажирів легковими автомобілями на замовлення;
  • міжнародні перевезення пасажирів автобусами;
  • міжнародні перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів вантажними автомобілями;
  • міжнародні перевезення вантажів вантажними автомобілями (крім перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів).

Відповідно до підпункту четвертого пункту 5 Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 103, Укртрансбезпека, відповідно до покладених на неї завдань, здійснює ліцензування господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу автомобільним, залізничним, морським та річковим транспортом.

З метою упорядкування надання послуг таксі на території Мукачівської міської територіальної громади, наголошуємо на необхідності виконання норм чинного законодавства і просимо всіх перевізників оформити відповідні дозвільні документи.

Перелік необхідних документів на отримання ліцензії : https://dsbt.gov.ua/uk/storinka/perelik-dokumentiv-ta-zrazky .

ІНСТРУКЦІЯ отримання ліцензії у системі "ШЛЯХ" або подачі повідомлення про зміну даних

Подача заяв на отримання ліцензії або повідомлення про зміну даних