До уваги вимушених переселенців!
Міська рада, опубліковано 23 травня 2022 року о 09:03

26 травня в Центрі надання адміністративних послуг прийматимуть документи для отримання матеріальної допомоги від міжнародного благодійного фонду «Доркас Ейд Інтернешенел Закарпаття». Допомогу надаватимуть вимушеним переселенцям, які зареєстровані на території Мукачівської громади та не отримували допомогу від ООН (UNHCR), Всесвітня Продовольча Програма (WFP), ADRA, Caritas, ACTED, PIN (Людина в біді).

Прийом документів здійснюватиметься 26 травня о 10:00 в Центрі надання адміністративних послуг за адресою площа О. Духновича 2.

Для проходження анкетування необхідно паспорт громадянина України, індивідуальний податковий номер та довідку внутрішньо переміщеної особи за наявності.

Згідно розпорядження КМУ 204-р від 06.03.2022, отримати допомогу можуть внутрішньо переміщені особи, які проживали на територіях Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської обл., м. Києва, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей.