До уваги внутрішньопереміщених осіб та інших осіб без громадянства!
ЦНАП, опубліковано 05 грудня 2021 року о 19:49

Внутрішньопереміщеною особою (ВПО) є громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яку змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру.

По приїзду в нове місце проживання необхідно отримати "Довідку про взяття на облік особи, переміщеного з тимчасово окупованої території України і районів проведення антитерористичної операції".

Підставою для постановки на облік ВПО є проживання на тимчасово окупованій території або в районі проведення антитерористичної операції.

Для цього потрібно подати наступний перелік документів:

1. Заява про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
  2. Ксерокопія паспорта та копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера заявнику чи копія сторінки паспорта, де зазначена відмова від ідентифікаційного номера та членів сім’ї.
  3. Копія свідоцтва про народження дитини.

Видача довідки відбувається у строк 15 діб, а оформлення відбувається безкоштовно.