До відома громадян!

Згідно з проведеними тендерними процедурами по об'єкту «Реконструкція вхідної групи скульптурної композиції «Рік біди і випробування» та тротуару по дамбі на ділянці від вул.Беляєва Павла космонавта до парку імені Андрія Кузьменка у м.Мукачево» заключено договір з переможцем ФОП "ПЕТЬОВКА МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ" на суму 2 395 706,00 грн.

На даний час підрядною організацією будуть розпочаті підготовчі роботи. Звертаємо Вашу увагу на те, що вході виконання цих робіт буде тимчасово демонтовано пам’ятник та передано на зберігання комунальному підприємству «ремонтно-будівельне управління». По завершенню необхідних робіт пам’ятник буде повернуто на його місце.